Instytut Automatyki i Informatyki Stosowanej, ul. Nowowiejska 15/19, 00-665 Warszawa, tel.: (22) 234 77 50 fax: (22) 825 37 19
Zarejestruj się on-line

Dla kandydatów

Podstawowe informacje na temat studiów podyplomowych.

Cześć! Witaj w sekcji przeznaczonej dla zainteresowanych udziałem w SP Zarządzanie Projektami. Kompletne informacje znajdziesz w zakładkach! Dla uproszczenia killka faktów i kilka przydatnych linków.

0. Jeśli jesteś już zdecydowany, przygotuj fotografię dyplomu, potwierdzenie przelewu pierwszej raty (ewentualnie inne dokumenty) oraz miej w pobliżu dowód tożsamości i .... [przejdź TUTAJ] 
Jeśli chcesz się dowiedzieć więcej o studiach podyplomowych z Zarządzania projektami czytaj dalej!


1. Jeśli interesujesz się Zarządzaniem projektami zapisz się koniecznie do naszej grupy na Facebooku (prawie 900 osób!) - [grupa FB wystarczy kliknąć TU], zajrzyj na nasz profil na FB [TUTAJ] lub na LinkedIn - [klinknij tu - profil na LI] oraz kanał na YouTube - [zobacz kanał].

2.  Studia przeznaczone są dla wszystkich zainteresowanych zarządzaniem projektami bez względu na posiadane wykształcenie czy doświadczenie zawodowe.

3. Poświęć, proszę, chwilę czasu i zapoznaj się z programem, który znajdziesz tu: [POZNAJ PROGRAM]

4. Zajęcia prowadzą PRAKTYCY - [POZNAJ PROWADZĄCYCH]

5. SP Zarządzanie projektami to okazja do uzyskania liczących się certyfikatów z obszaru Zarządzania Projektami. Standardowo program obejmuje certyfikaty Prince 2 Foundation i Agile PM Foundation. Jeśli jednak masz już któryś z nich, to nic nie szkodzi - możesz otrzymać w zamian voucher na inne szkolenie z obszaru zarządzania projektami (np. P3O, MoR, inne). [Więcej o certyfikatach]

6.  Studia tylko pozornie kosztują sporo - opłata roczna wynosi 9900 zł. (ponad 220 godzin zajęć). Ale UWAGA! Opłatę można wnieść nie tylko w całości, ale także w 2, 4 czy nawet 8 ratach. I to bez odsetek! Po prostu deklarujesz, że chcesz zapłacić w ratach i wpłacasz pierwszą ratę w we właściwej wysokości (5000/3000/1500), w zależności od liczby rat)! Tak będzie łatwiej!

Zauważ też, że w przeliczeniu na godzinę zajęć to tylko ok. 45 zł za zajęcia prowadzone na żywo, w pełnej interakcji z prowadzącym! To mniej niż w wielu popularnych tzw. kursach on-line, gdzie otrzymujecie tylko materiały do obejrzenia / odsłuchania.

Więcej informacji o opłatach [TUTAJ]. Tam znajdziesz też dane do przelewu.

7. Jeśli planujesz podchodzić do egzaminów certyfikacyjnych trzeba doliczyć ich koszt. [Info o opłatach].

8. Nasza księgowość chętnie pomoże w kwestii faktur i wsparcia płatności przez pracodawców - warto ich pytać o gotowość finansowego wspierania podnoszenia kwalifikacji!.

Jeśli masz jakiekolwiek pytania - zadaj pytanie kierownikowi studiów lub zadzwoń do niego +48 515 09 03 09 (dr hab. inż. Andrzej Zalewski, w rozmowie nie trzeba stosować tytułów ;-) )

Zapraszamy! ;-)

Chcesz otrzymywać broszurę informacyjną o studiach lub przesłać zgłoszenie ?

House of skills
Inprogress
Instytut
Zarządzanie IT
LeaderShip Center
SJSI
NA SKRÓTY
NASZ ADRES
  • Wydział Elektroniki i Technik Informacyjnych
  • Politechnika Warszawska
  • ul. Nowowiejska 15/19 pok. 518
  • 00-665 Warszawa